Do góry

Precz zaskórnikom!

Zaskórniki, czyli zanieczyszczenia występują najliczniej w trądziku pospolitym i dorosłym. Dzielimy je na: otwarte (czarne) i zamknięte (białe).

 

Przez wiele lat jedyną i szeroko stosowaną w gabinetach kosmetycznych metodą było mechaniczne usuwanie zaskórników specjalną łyżeczką lub palcami. Obecnie uważa się, że jest to metoda dobra na rozpoczęcie walki z zaskórnikami, jednak w następnych etapach należy przejść do zabiegów z grupy Oczyszczjąco Złuszczających. Przykładowo:

 


Do codziennej pielęgnacji trzeba stosować kosmetyki niekomedogenne, czyli takie, które nie zatykają ujścia gruczołów łojowych (co jest główną przyczyną powstawania zaskórników).

 

Polecamy uwielbiany przez Klientów oczyszczający krem do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej z tendencją do powstawania zmian trądzikowych: Shine Off Purifying Cream. Składniki aktywne zawarte w preparacie zapewniają dokładne oczyszczenie i głębokie nawilżenie skóry.

 

Cynk reguluje ilość wydzielanego w skórze sebum, ponadto ma działanie przeciwzapalne, ściągające i przeciwbakteryjne. Witamina B6 natomiast działa matująco i przeciwtrądzikowo. Wyciąg z alg morskich oczyszcza skórę, przywraca fizjologiczne prawidłowe pH i nadaje skórze zdrowy wygląd. Krem posiada również składniki nawilżające takie jak: kolagen morskiwitamina E, które działają silnie nawilżająco, tworzą film ochronny na powierzchni skóry zapobiegający utracie wody.

 

Regularne stosowanie Shine Off Purifying Cream sprawia, że skóra jest odpowiednio nawilżona, oczyszczona i matowa.

 

Zobacz inne porady

 

Depilacja BIKINI

"Wstydzę się przyjść na depilację bikini..."

Masz tak samo? Spokojnie! W naszym gabinecie Yasumi Epil zatrudniamy ekspertów ds. depilacji, ale również ekspertów ds. profesjonalnej obsługi klienta.

Możesz być pewna, że zadbamy nie tylko o dokładnie i bezpiecznie przeprowadzony zabieg depilacji okolic intymnych, ale również o Twój komfort, poczucie bezpieczeństwa i dyskrecję!

Nie wiesz, którą metodę DEPILACJI wybrać? Podpowiemy!

Wiecej przeczytasz tutaj.

Moc nawilżenia

Sucha skóra to najczęściej początek długotrwałych problemów z cerą. W sposób nieprawidłowy produkuje tłuszcz, który ma ją chronić przed zakażeniami i ucieczką wilgoci.

Dowiedz się więcej.